یوموش

فیلـتر

مشاهده همه 7 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

محصولات یوموش

امروزه محصولات یوموش یکی از اصلی ترین صنعت ها ،آرایشی و بهداشتی به شمار می رود. قیمت محصولات یوموش مناسب بوده و خیلی راحت میتوانید این محصولات با کیفیت و تضمین شده را تهیه کنید و عمر لباس ها را با محصولات شستشوی یوموش افزایش دهید. این صنعت دارای بازار مصرف گسترده ای بوده که در سراسر دنیا محصولات شرکت های یوموش مورد استفاده قرار می گیرد.که هر کدام از این کشور ها دارای محصولات مخصوص خود می باشند.این شرکت یک شرکت ترکیه ای است و در زمینه های مختلفی دست به تولید محصولات زده است .که دارای محصولات بسیار با کیفیت و اصل می باشد و این برند بسیار معتبر است.از جمله دیگر کشور هایی که تحت نظر این شرکت فعالیت میتوان به لیپتون،لوکس،کنور،وازلین،داو و… اشاره کرد.شرکت یوموش دارای محصولات زیادی می باشد مانند اسپری خوش بو کننده هوا و نرم کننده و خوش بو کننده لباس را شامل میشود.

 یوموش

اسپری خوش بو کننده یومووش حجم 500میل

اسپری خوش بو کننده یوموش برای خوش بو کردن محل کار،خانه ،و همچنین برای خوشبو کردن لباس ها هم استفاده می شود. این اسپری ماندگاری بالایی دارد و تا مدت زیادی بوی ان در محیط باقی می ماند که  ارامش بخش و انرژی دهنده است . روی مبلمان و تمامی منسوجات خانه قابل استفاده است.نحوه مصرف اسانی دارد و فقط لازم است که ان را در محل مورد نظر اسپری کنید و از رایحه گل های بهاری ان لذت ببرید.

مایع نرم کننده لباس یوموش

مایع نرم کننده لباس یوموش رایحه لیلیوم با محافظت طولانی مدت ازبافت لباس و پارچه است و باعث نرم شدن لباس ها میشود و الکتریسیته آن را از بین میبرد،این محصول یک انتخاب فوق العاده برای لباس های رنگی می باشد ،چرا که در ماشین لباس شویی امکان دارد رنگ لباس عوض شود و این مایع باعث میشود رنگ ان تغیر نکرده و تثبیت بماند.

خرید محصولات یوموش

اگر شما هم جزو افرادی هستید که خواهان استفاده از محصولات بهداشتی و شوینده با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب هستید به راحتی می توانید اقدام به خرید کنید که از طریق سایت زاب مال میتوانید محصولات با کیفیت را مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

اطلاعات بیشتر ...