پریما

فیلـتر

مشاهده همه 17 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

معرفی

پوشک بچه پریما که با نام تجاری بین المللی prima Pampers در کشور ترکیه فعالیت می کند هدف اصلی این شرکت ارایه  محصولاتی مراقبت از کودک که ویژگی های مورد نیاز هر کودک را برطرف و لبخند را بر چهره مادران و کودکان بیندازد.

پریما مخصوص هر کودک طراحی شده است

نوزادانی که از همان بدو تولد به سرعت رشد می کنند ، با افزایش وزن به اندازه های مختلف پوشک نیاز دارند. پوشک هایی که باید متناسب با وزن نوزادان انتخاب شوند ، برای فروش در تعداد مختلفی که برای هر محدوده وزن تعیین شده است ، ارائه می شوند. با استفاده از پوشک زودرس پریما و پوشک تازه متولد شده پریما می توانید پوست حساس نوزاد تازه متولد شده خود را با کیفیت Prima ایمن کنید. شما می توانید با این پارچه ها مراقبت های مورد نیاز کودک خود را فراهم کنید که حداکثر خشکی ، بهداشت و راحتی را فراهم می کند.

سایز بندی پوشک پریما:

  • سایز یک : مناسب کودکان وزن 2 تا 5 کیلوگرم
  • سایز دو : مناسب کودکان وزن 3 تا 6 کیلوگرم
  • سایز سه : مناسب کودکان وزن 4 تا 9 کیلوگرم
  • سایز چهار : مناسب کودکان وزن 7 تا 14 کیلوگرم
  • سایز پنج : مناسب کودکان وزن 11 تا 18 کیلوگرم
  • سایز شش : مناسب کودکان وزن بالای 15 کیلوگرم

پریما اصل و ساخت ترکیه:

محصولات این شرکت با داشتن بافتی نرم و سطح قابل تنفس ، خواب طولانی مدت را برای نوزادانی که در طول روز خسته اند ، ارائه می دهد. با نگاهی به جدول وزنی پریما ، می توانید به راحتی پوشک مورد نیاز کودک خود را تعیین کرده و با پوشک راحت و مناسب او حرکت آن را راحت تر کنید.

 ویژگی مدل Premium Care

ازجمله محصولات پریما مدل Prima premium care که با تغییر رنگ پوشک کودک زمان تعویض پوشک بچه را هشدار می دهد ، راحتی کودک را افزایش دهید. برای محافظت از پوست کودک شما و جلوگیری از ناراحتی مانند سوزشو خشکی پوستی و افتادگی پوشک ، و دارای یک لوسیون محافظ ثبت شده با رعایت مقررات اروپا در لایه فوقانی پوشک وجود دارد. با انتخاب محصولی با لوسیون ، می توانید با داشتن پوستی حساس ، به کودک خود ارزشی که شایسته آن است ، ارائه دهید.

پوشک-بچه-پریما

با Prima اطمینان را کشف کنید:

محصولات پریما که با داشتن مواد تشکیل دهنده با کیفیت بالا و ساختار ضد آلرژی انتخاب شماره یک والدین بخصوص مادران است ، با محصولات متنوع این شرکت از جمله دستمال خیس پریما که در صورت در دسترس نبودن آب در هنگام تعویض پوشک از آن استفاده فرمایید.

  •  با سری پریما پرمیوم  که توسط متخصصان اطفال توصیه می شود می توانید خواب راحت تری در طول شب به کودک خود ارائه دهید.
  • می توانید تهویه کودک خود را با مجاری هوا در سری Prima Newborn خشک نگه دارید.
  •  با مدل  Prima Active Baby می توانید کودک خود را آزادانه حرکت دهید.

کیفیت را با ما تجربه کنید:

 شما می توانید محصولات مراقبت از کودکان با برند prima را که ، که با مواد با کیفیت تولید شده و بهترین طراحی را برای نوزادان با پوست حساس  را دارد و تضمین اصل بودن کالا برای بررسی محصولات مختلف و بهره مندی از مقرون به صرفه ترین قیمت ها می توانید هم اکنون از سایت زاب مال(Zabmall) تهیه فرمایید.

اطلاعات بیشتر ...