پرسیل

فیلـتر

مشاهده همه 8 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

پرسیل  persil

 

 محصولات برند پرسیل در سال 1907 توسعه یافت. پرسیل یکی از بزرگ ترین برند های معروف و معتبر در زمینه شوینده های بهداشتی است که از محبوبیت زیادی برخوردار است و طرفداران زیادی در سایر دنیا دارد.محصولات برند پرسیل از پاک کنندگی فوق العاده بالایی برخوردار هستند و دارای نرم کننده می باشند که لباس ها را نرم و ضد عفونی می کنند.

بعضی از این شوینده ها از رایحه ملایمی برخوردار هستند و تا مدت زمان زیادی لباس ها را خوشبو نگه می دارد. این برند طیف گسترده ای از محصولات شوینده است که پاک کنندگی جامعی را برای لباس های شما ارائه می دهد.محصولات این برند از لباس شما در برابر تغیر رنگ و آسیب به بافت پارچه محافظت می کند و لباس هایی با رایحه مطبوع و خوشبو  به شما تحویل می دهد. هدف این برند پاک کنندگی واقعی هر گونه لکه روی لباس است و کارایی زیادی دارد.

 

برند-پرسیل

انواع شوینده پرسیل

شوینده باید به عمق پارچه یا لباس نفوذ کند و با توجه به خاصیت دارا بودن انزیم هایش لکه های گوناوگون و چربی را از روی لباس برمیدارد.شوینده  های پرسیل دارای انواع مختلفی هستند که به صورت پودر ، کپسول ، مایع و… عرضه می شوند و هرکدام از آنها برای شستشو انتخابی عالی و بی نظیر هستند. استفاده از هر کدام محصول بسیار راحت است و بنا به میزان مصرفی خود می توان شستشو را با آن انجام دهید و برای شستشوی دستی و لباسشویی قابل استفاده است.

نکته هایی که باید به آن توجه کرد

قبل از شستشوی لباس ها آن ها را آنها را به سفید ،تیره و روشن تقسیم کنید.برای لکه های بیشتر می توانید قبل از گذاشتن در لباسشویی روی لکه ،مایع پرسیل بریزید سپس آن را در لباسشویی بگذارید.جدا کردن رنگ ها قبل از شستشو از تغیر رنگ لباس ها جلوگیری می کند.برای سهولت و محافظت از رنگ لباس می توانید کپسول را نیز انتخاب کنید.

خرید محصولات persil  از سایت

برای خرید محصولات پرسیل و سایر محصولات خارجی و ترکی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سایت زاب مال مراجعه کنید و خرید خود را از طریق سایت انجام دهید.

اطلاعات بیشتر ...