رکسونا

فیلـتر

مشاهده همه 12 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

 محصولات رکسونا Rexona

 محصولات رکسونا در سال 1908 توسط خانم الیس  شِفِر ،همسر اس اف که در استرالیا بنیان گذاری شده است.برند رکسونا از با کیفیت ترین و با سابقه ترین برند های بهداشتی در  جهان است. اسپری های ضد تعریق رکسونا انواع مختلفی دارند که برای هرکسی قابل استفاده هستند و دارای رایحه های زیادی می باشند که بنابر سلیقه همه افراد طراحی می شوند.این اسپری ها با رایحه هایی که پسند همگان است ،ضد تعریق هستند و با ایجاد لایه محافظی روی پوست از عرق کردن جلوگیری می کند.بوی عرق همواره برای هر فردی  ناخوشایند بوده و کسانی که همیشه در اجتماع هستند بدتر.اسپری بدن رکسونا شما را  از بوی بد عرق نجات می دهد. اسپری رکسونا 48ساعته است و پس از اسپری کردن فوری از تعریق بدن جلوگیری می کند و روی لباس لک یا هیچگونه رنگی بجا نمی گزارد. درپوش ندارد و خیلی راحت قابل استفاده است ،با فشار دادن قفل اسپری میتوان از آن استفاده کرد.

 

محصولات-رکسونا

 

 

اسپری رکسونا زنانه

اسپری رکسونا زنانه شیرین تر و ملایم تر از رایحه مردانه است .کافیست بدنتان تمیز باشد و بعد از حمام رکسونا را روی بدنتان اسپری کنید تا از بوی مطبوع و رایحه شیرین آن لذت ببرید.اسپری های زنانه رکسونا شامل آکوا،شاورفرش،و…هستند.

اسپری رکسونا مردانه

اسپری رکسونا مردانه ضد تعریق است و ماندگاری آن تا 48ساعت است که طرفداران زیادی دارد.اگر به دنبال محصولی با کیفیت هستید رکسونا پیشنهاد ما به شماست.رایحه اسپری های مردانه اغلب ماندگار تر از اسپری های زنانه است.رایحه های مختلفی درد برای هر سلیقه ای مناسب است.

اطلاعات بیشتر ...