دکس

فیلـتر

مشاهده همه 11 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

محصولات دکس

محصولات دکس یکی از برند های بزرگ تولید کننده انواع لوازم بهداشتی و زیبای است . این برند محصولات خود را در بسیاری از کشور های دنیا به فروش رسانده است و در این زمینه موفقیت زیادی را کسب کرده است. ما می دانیم که مو نقش مهمی در جذابیت و زیبایی ظاهری ما دارد.موهای سالم و زیبا میتوانید در افزایش اعتماد به نفس افراد نقش داشته باشد. یکی از مهم ترین موارد برای مراقبت از مو انتخاب محصولات مناسب و با کیفیت است که با موی شما سازگاری داشته باشد.

شامپو دکس

شامپو بدون نمک دکس که دارای خاصیت خنک کنندگی است،فرمولاسیون این شامپو غنی از کراتین و بیوتین است و دارای خواص بسیار زیادی است که برای انواع مو از جمله موی چرب یا خشک مناسب است.این شامپو با حذف نمک از فرمول خود از حساسیت های پوستی جلوگیری می کند.نمک ماده ای مضر است که باعث خشکی کف سر ،خارش و ریزش مو می شود.این شامپو حاوی مواد ترمیم کننده مو است که ترکیباتی نظیر کراتین و مواد مغذی و ویتامین هایی مثل b7 است.

صابون مایع دکس

صابون مایع دکس حجم 500 میل به همراه یک عدد صابون که حاوی مرطوب کننده است و باعث ابرسانی و لطافت پوست می گردد، شستشوی زیاد دست ها برای هر کسی خشکی و زبری انها را به دنبال دارد ولی مایع دستشویی دکس مشکل را حل کرده و با گلیسیرین موجود در ان رطوبت پوست را حفظ کرده و به عنوان  یک مرطوب کننده قوی به محافظت و احیای رطوبت پوست کمک می کند.

خرید محصولات مراقبت از موی دکس اصل با قیمت مناسب

شما میتوانید محصولات دکس اصل را در سایت زاب مال تهیه و با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت این برند را خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر ...