دالین

فیلـتر

مشاهده همه 13 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

محصولات دالین(Dalin)

تاریخچه

محصولات بهداشتی دالین از دسته بنیانی گذار دارو های بیلیام است که در سال 1983تاسیس شد .این برند همواره سعی داشته محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تولید کند و با نیاز نوزادان به هر وسیله و در زمینه محصولات بزرگسالان از جمله مراقبت های پوست و مو تولید شده است.از اول این برند محصولاتی مثل پودر نوزادان،شامپو و صابون ها ارائه می داد . شامپوی کودکان دالین با فرمول استفاده شده به طور خاص برای کودک طراحی شده و چشم را نمی سوزاند و بعد از استفاده از رایحه خوشبوی ان لذت ببرید.

 

محصولات-بهداشتی-دالین

 

 

 

توضیحات :

این برند برای اولین بار در زمینه آرایشی  شروع بکار کرد . و در کشور ترکیه موفق به گرفتن مجوزو گواهی شد .که امروزه توانسته در کشور های زیادی از جهان محصولاتش را بفروشد و هر مصرف کننده ای را به استفاده دوباره از این محصول تشویق  کند. این برند جدا از محصولات بهداشتی و شوینده ها و محصولات مو برای خانم ها، برای کودکان نیز در تولید لباس فعالیتش را گسترش داد.

شما میتوانید با خیال راحت از برند دالین برای سلامت پوست و موی خود استفاده کنید واز کیفیت ان خیالتان راحت باشد.صادرات و ارسال این محصولات به اکثر نقاط دنیا کیفیت و مرغوب بودن ان را نشان میدهد.

اطلاعات بیشتر ...