محصولات آریل

فیلـتر

مشاهده همه 7 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

محصولات آریل

محصولات آریل یک خط بازاریابی از مواد شوینده لباسشویی است که توسط پروکتر اند گمبل ساخته شده‌است. شرکت آریل از محصولات  Gambleوprocter است . علاوه بر این اریل به عنوان دینامو در مالزی و سنگاپور شناخته میشود. و هم اکنون تمامی مردم کشور ها محصولات آریل را برای شستشوی تمامی لباس های خود ترجیح میدهد. لباس یکی از مهم ترین پارامتر های زندگی انسان است . یکی از مهم ترین لوازم و محصولات آریل برای اولین بار در سال 1967 در انگلستان سروصدا کرد و اولین شوینده با انزیم های حذف لکه بود. شرکت آریل یکی از شرکت هایی بود که در زمینه تولید لوازم بهداشتی گام برداشته و محصولات بسیار با کیفیت تولید و در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. این محصولات انواع و اقسام مختلفی دارند و ارائه میدهند.که بیشتر این محصولات مربوط به لباس شویی هستند و با ان سروکار دارند. و برای انجام شستشو در ماشین لباسشویی کاربرد دارند. و از دسته های اصلی محصولات را در پایین برای شما آورده ایم.

قرص ماشین لباسشویی آریل

در تولید قرص های ماشین لباسشویی شرکت آریل محصولات با کیفیت و فراوانی ارائه کرده است. این محصولات را میتوان در دسته بندی های مختلف و در کارایی های مختلف آن توصیف کرد. قرص های ماشین لبسشویی آریل برای شستشوی لباس های رنگی ولباس های روشن بسیار هستند چرا که رنگ لباس را تثبیت می کنند و باعث تغیر رنگ لباس نمیشوند واز بافت پارچه و لباس شما محافظت می کنند. همچنین بعد از استفاده از این شوینده ها به خوشبو کننده نیاز ندارید ، محصولات آریل با رایحه مناسب و ملایمی که دارد لباس شما را خوشبو میکنند.

محصولات-آریل

پودر ماشین لباسشویی آریل

از دیگر محصولات پر فروش شرکت اریل پودر ماشین لباسشویی  می باشد. شرکت آریل از انواع و اقصام پودر های لباسشویی را عرضه بازار کرده است. این پودر ها قدرت پاک کنندگی و لکه بری زیادی دارند و به بافت پارچه هیچگونه آسیبی نمی زنند.

محصولات-آریل

مایع ماشین لباسشویی آریل

مایع لباسشویی آریل قدرت لکه بری بالایی دارند . این مایع ها بوی مطبوع و ملایمی دارند که بوی نامطبوع لباس ها را می گیرند که در رایحه های مختلفی عرضه میشوند و شما میتوانید در بین این رایحه ها بوی مورد علاقه خود را پیدا کنید.تفاوت دسته بندی های این محصولات این است که در حجم های مختلف هستند و بسته به مقدار و نیاز مصرفی خود میتوانید آنها را تهیه کنند.

محصولات- آریل

اطلاعات بیشتر ...