فینیش

فیلـتر

نمایش 1–24 از 36 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

محصولات برند فینیش finish

در سال 1953 این برند توسط ایالات متحده کشور آمریکایی بنیان گذاری شد و نامی تجاری در زمینه محصولات محصولات ظرفشویی شناخته می‌شود. این برند بسیاری از محصولات خود را در همان بار اول اختراع و معرفی کرد و برای اولین بار شوینده پودری و در سال 1999 اولین قرص ماشین ظرفشویی فینیش finish را  روانه بازار کرد و عرضه شد و در 70 کشور دنیا که یکی از آنها ترکیه است به فروش می رسد و محبوبیت زیادی در بین مردم دارد و قدرت پاک کنندگی آن بی نظیر است.  محصولات برند فینیش مدت زیادی است که موفق های زیادی در زمینه تولید محصولات ظرفشویی کسب کرده است.این محصول در کشورهایی امریکا، کانادا، انگلیس، ایتالیا، المان و… مورد استقبال قرار گرفت. این شرکت انواع مختلفی از قرص و پودر های ماشین ظرفشویی ارائه می دهند تا دایره انتخاب مشتریانش گسترده باشد. پس از استفاده از محصولات لباسشویی فینیش دیگر نیازی به خشک کردن و دستمال کشیدن ظروف نیست چونکه ظروفی بدون لک و برراق خواهید داشت.

 

محصولات-برند-فینیش

 

 

انواع محصولات فینیش

محصولات این برند طیف گستردهه ای دارند که شامل محصولاتی مانند بوگیر ماشین ظرفشویی، پودر ماشین ظرفشویی، جرم گیر ماشین ظرفشویی و خوشبو کننده ظرفشویی می  باشند. با توجه به کیفیت بالا و کارایی زیاد این محصولات می توان با خیال راحت از آنها استفاده کرد و نگران آسیب به ماشین ظرفشویی نباشید.

قرص مایع ظرفشویی فینیش

این قرص ها به خوبی در آب حل می شوند و از ظروف شما محافظت می کند و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.این قرص ها در انواع بسته بندی مختلف در تعداد 40 ،54، 72،80،98،100 عددی عرضه می شوند و شما می‌توانید بنا به مصرف خودتان آنها را تهیه کنید.

جرم گیر ماشین ظرفشویی

داخل لباسشویی به طوری است که همواره در معرض رطوبت است بنابراین جرم ها داخل آن تجمع کرده و یا رسوب آهک می‌تواند باعث بسته شدن راه ورود آب شود.جرم گیر ماشین ظرفشویی این مشکل را حل کرده و از تجمع هرگونه جرمی به داخل ظرفشویی جلوگیری می کند.

بوگیر ماشین لباسشویی

گاهی اوقات پس از برداشتن ظرف ها از ماشین ظرفشویی امکان دارد بوهای نامطبوعی را حس کنیم اگر این مشکل را حل نکنید ممکن است بو ادامه داشته باشد و از نظر بهداشتی استفاده از آن ظروف مناسب نباشد. بوگیر ماشین ظرفشویی فینیش این مشکل را حل کرده و بوی بد و نامطبوع داخل ظرفشویی و همچنان ظرف ها را می گیرد و بخاطر کیفیت این محصول علاوه بر تمیز کردن و پاکسازی، جرم و مواد مضر را از روی ظروف پاک می کند و به سلامت و بهداشت شما کمک می کند.

خرید محصولات فینیش از طریق سایت

برای خرید محصولات برند فینیش finish و سایر محصولات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از تمامی برند های اصل خارجی و ترکی را از سایت زاب مال  ببینید و خرید خود را انجام دهید.

اطلاعات بیشتر ...