فیری

فیلـتر

نمایش 1–24 از 28 نتیجه

فیلتر براساس قیمت:

خرید محصولات فیری(fairy)

برند فیری که توسط شرکت procter & Gmable (P&G)  در سال 1950 در کشور انگلستان  محصولاتی در حوزه شوینده و بهداشتی با این مارک عرضه کردند. در انگلستان و ایرلند، فیری Fairy نیز یک برند قدیمی از مواد شوینده غیر شیمیائی است. نام تجاری فیری Fairy بیشتر از محصولات مبتنی بر صابون گسترش یافته است و در حال حاضر نیز در محصولات شستشوی ظروف اتوماتیک استفاده می شود.

 

خرید-محصولات-فیری

 

محصولات با برند فیری اصل:

1-قرص ماشین ظرفشویی

2-مایع ظرفشویی

3-نرم کننده لباس

4-نمک ظرفشویی

قرص ظرفشویی فیری :

قرص ظرفشویی فیری اصل از جمله محصولات تهیه شده توسط شرکت P&G  می باشد که در حوزه شوینده ظروف تمرکز کرده و ساختار این قرص ها طوری طراحی شده که حتی دشوار ترین لکه ها را از بین می برد و به راحتی چربی و لکه های را بدون اسیب زدن به ظروف ،کریستال ، کارد و چنگال پاک و از بین می برد.

مدل های قرص FAIRY:

قرص فایری در مدل های پلاتینوم همه کاره، جار، پلاتینوم پلاس  با تعداد مختلف 13، 50، 75، 90، 100، 115 و 120، با توانایی انجام مراحل مختلف شستشو مانند 26 شستشو، 180 شستشو و 240 شستشو، کارایی بالایی را فراهم نموده است.

ساختار کپسول  fairy که از نمک، شستشو و جلادهنده نیز تشکیل شده باعث شده که این برند تحولی در صنعت محصولات بهداشتی ظرفشویی سر تا سر دنیا ایجاد کرده اند.

انواع قرص ماشین ظرفشویی فیری 

 

  • PLATINIUM FAIRY All-in-one
  • FAIRY PLATINUM PLUS
  • Fairy Jar Platinum

خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری اصل:

هنگام خرید قرص فیری اصل که همگی در سایت زاب مال با تضمین اصالت و تضمین برگشت کالا برای شما دوستان گرامی مهیا نموده ایم.

قرص فایری ساخت کدام کشور می باشد؟

برند FAIRY  در سایت زاب مال همگی از کشور بلژیک و صربستان به سفارش کشور ترکیه ساخته می شود قرار داده ایم تا رسالت خود در ارایه محصولات اورجینال و با تضمین کیفیت برای شما دوستان گرامی مهیار بفرماییم .

اطلاعات بیشتر ...